Awesomatix BEL351LF LOW FRICTION Belt 351mm
Price
25,42 + delivery costs
Incl. VAT 25.5 %
Quantity
pc
Available in stock
Store Vaasa0 pcs, pickup only
Store Vantaa2 pcs immediately
Available in the webstore2 pcs immediately
Product code
A800-BEL351LF
Availability
Immediately
Detailed availability
Product description
Optional Awesomatix 351mm High-Performance Low Friction Drive Belt.
The approximate size of the packed product or the sales package is 100 x 100 x 10 mm.
Weight
0,007 kg
Comments
Add a comment
Brand
Awesomatix
Awesomatix
622 products
Products that have often been purchased with this product
-17%