EFlite EFLUP120703B 120mm x 70mm 3 blade propeller
Price
9,95 + delivery costs
Incl. VAT 25.5 %
Quantity
pc
Available in stock
Store Vaasa0 pcs, pickup only
Store Vantaa1 pc immediately
Available in the webstore1 pc immediately
Product code
EFLUP120703B
Bar code
Availability
Immediately
Detailed availability
Product description
EFlite EFLUP120703B 120mm x 70mm 3 blade propeller varaosa RC-autoon.
Onko sinulla kysyttävää tästä RC-osasta? Kysy lisätietoja ja tarkempi sopivuus asiakaspalvelustamme
The approximate size of the packed product or the sales package is 100 x 190 x 20 mm.