Uutuudet https://hobbyfactory.fi/uusimmat FI Hobbyfactory OY, uusimmat tuotteet info@hobbyfactory.fi info@hobbyfactory.fi Team Associated 9577 FT Steering Blocks, inline /p65368/team-associated-9577-ft-steering-blocks-inline Awesomatix ST1215 RHG Spacer A12-ST1215 /p65367/awesomatix-st1215-rhg-spacer-a12-st1215 Awesomatix ST1208-C6 Steering Block Post 6deg. x2 A12-ST1208-C6 /p65366/awesomatix-st1208-c6-steering-block-post-6deg-x2-a12-st1208-c6 RC maasturi - vuokraus (vuokrattava) Vuokraa RC-maasturi viikonlopuksi. /p65365/rc-maasturi-vuokraus-vuokrattava 80Z 64DP HAUPTZAHNRAD CRC /p65363/80z-64dp-hauptzahnrad-crc 72Z 64DP HAUPTZAHNRAD CRC /p65361/72z-64dp-hauptzahnrad-crc Toimitus /p65360/toimitus Motor PICCO buggy P3X .21 ceramic /p65359/motor-picco-buggy-p3x-21-ceramic TeamC Body Mount Set TS2022 /p65358/teamc-body-mount-set-ts2022 Pro-Line 6x30 Optional SC Hex Adapters (12mm ProTrac, 14mm & 17mm) for Pro-Line 6x30 SC Wheels 6355-00 Pro-Line irroitettavat hexit. Näillä saat Pro-Line 6x30mm vanteisiin 14mm tai 17mm hexit. Yhdistä nämä Pro-line 6x30 vanteisiin niin vanteet sopivat ARRMA Senton autoon. Käytetään esim näiden kanssa jos haluat ARRMA Senton autoon laparenkaat: ... /p65357/pro-line-6x30-optional-sc-hex-adapters-12mm-protrac-14mm-17mm-for-pro-line-6x30-sc-wheels-6355-00 Pro-Line Sling Shot SC 2.2"/3.0" Sand Tires Mounted 1158-10 Pro-Line laparenkaat vaihdettavalla vanteen keskiöllä. Tulee vakiona 12mm Hex:illä, mutta voit myös vaihtaa 14mm tai 17mm Hex:it tällä sarjalla: + Tuotteet » Renkaat ja vanteet » Short Course van... /p65356/pro-line-sling-shot-sc-2-2-3-0-sand-tires-mounted-1158-10 Pro-Line Trencher 1.9" Rock Terrain Truck Tires Pro-Line Trencher crawler rengas sinulle joka haluat kunnolla pitoa ja agressiivisen kuvion. /p65355/pro-line-trencher-1-9-rock-terrain-truck-tires Awesomatix A800-D2.2-S-P D2.2-S-P Damper Set for A800 models. Including P63 Damper Piston. Set contains: 1x AT40-1 1x AT41-2 1x AT42-1 1x P63 1x B85 1x SH5x7x0.1 1x OR18V 1x OR155V *requires the use of SPR02X **replacement for D2.2-S-R /p65354/awesomatix-a800-d2-2-s-p DynoMax Connector XT60 3.5mm pair /p65353/dynomax-connector-xt60-3-5mm-pair Team Orion Combo Neon 14 (4100Kv #28182/R10 Sport #65110) /p65352/team-orion-combo-neon-14-4100kv-28182-r10-sport-65110 Hobbywing OTA Programmer 30850400 /p65351/hobbywing-ota-programmer-30850400 Carisma 4XS Light Weight Rear Wing /p65350/carisma-4xs-light-weight-rear-wing Carisma 4XS White AKA Front Wheels (x2) /p65349/carisma-4xs-white-aka-front-wheels-x2 Carisma 4XS White AKA Rear Wheels (x2) /p65348/carisma-4xs-white-aka-rear-wheels-x2 ARRMA RC OUTCAST 8S BLX 1/5 akulla ja laturilla ARRMA Outcast 1/5 kokoinen stunttimonsteri on täällä! ARRMA RC:n Outcast 8S takaa ajamisen iloa ilman riskiä kyllästymisestä. Tämä 1/5-kokoluokan stunttimonsteri ei tykkää hallaa kovemmastakaan kyydistä. BLX 8S-systeemi takaa väännön, kiihdytyksen ja huippunopeuden jotka riittävät isompaankin ... /p65347/arrma-rc-outcast-8s-blx-1-5-akulla-ja-laturilla