Awesomatix BEL351LF LOW FRICTION Belt 351mm
Hind
25,42 + tarne kulud
Hinnas sisaldub käibemaks 25.5 %
Kogus
tk
Laos
Store Vaasa0 tk, pickup only
Store Vantaa2 tk koheselt
Veebipoes kohe saadaval2 tk koheselt
Tellimuse kood
A800-BEL351LF
Saadavus
Koheselt
Saadavus
Toote kirjeldus
Optional Awesomatix 351mm High-Performance Low Friction Drive Belt.
Pakitud toote või tootepakendi hinnanguline suurus on 100 x 100 x 10 mm.
Kaal
0,007 kg
Kommentaarid
Lisa kommentaar
Kaubamärk
Awesomatix
Awesomatix
622 toodet
Koos selle tootega on sageli ostetud ka neid kaupu
-17%