EFlite EFLUP120703B 120mm x 70mm 3 blade propeller
Hind
9,95 + tarne kulud
Hinnas sisaldub käibemaks 25.5 %
Kogus
tk
Laos
Store Vaasa0 tk, pickup only
Store Vantaa1 tk koheselt
Veebipoes kohe saadaval1 tk koheselt
Tellimuse kood
EFLUP120703B
Triipkood
Saadavus
Koheselt
Saadavus
Toote kirjeldus
EFlite EFLUP120703B 120mm x 70mm 3 blade propeller varaosa RC-autoon.
Onko sinulla kysyttävää tästä RC-osasta? Kysy lisätietoja ja tarkempi sopivuus asiakaspalvelustamme
Pakitud toote või tootepakendi hinnanguline suurus on 100 x 190 x 20 mm.