Awesomatix BEL351LF LOW FRICTION Belt 351mm
Pris
25,42 + leveranskostnader
Inkl. moms 25.5 %
Antal
st
Tillgänglig i lager
Butiken i Fullspeed RC-Center2 st omedelbart
Butiken i Vasa0 st, bara hämtning
Tillgänglig i webbutik2 st omedelbart
Artikelnummer
A800-BEL351LF
Tillgång
Omedelbart
Lagersituationen
Produktbeskrivning
Optional Awesomatix 351mm High-Performance Low Friction Drive Belt.
Storleken på den packade produkten eller förpackningen är ca 100 x 100 x 10 mm.
Vikt
0,007 kg
Kommentarer
Lägg till en kommentar
Varumärke
Awesomatix
Awesomatix
622 produkter
Produkter som ofta har köpts med denna produkt
-17%