EFlite EFLUP120703B 120mm x 70mm 3 blade propeller
Pris
9,95 + leveranskostnader
Inkl. moms 25.5 %
Antal
st
Tillgänglig i lager
Butiken i Fullspeed RC-Center1 st omedelbart
Butiken i Vasa0 st, bara hämtning
Tillgänglig i webbutik1 st omedelbart
Artikelnummer
EFLUP120703B
Streckkod
Tillgång
Omedelbart
Lagersituationen
Produktbeskrivning
EFlite EFLUP120703B 120mm x 70mm 3 blade propeller varaosa RC-autoon.
Onko sinulla kysyttävää tästä RC-osasta? Kysy lisätietoja ja tarkempi sopivuus asiakaspalvelustamme
Storleken på den packade produkten eller förpackningen är ca 100 x 190 x 20 mm.