Team Orion 4mm 2S Pro Balance Charge Lead (45cm, 10AWG/20AWG)
Hinta
12,90 + toimituskulut
Sis. alv 25.5 %
Määrä
kpl
Ei varastossa. Toimitusaika arviolta 10 - 45 vrk.
Myymälä Vaasa0 kpl, vain nouto
Myymälä Vantaa0 kpl
Netistä toimitettavissa0 kpl
Tilauskoodi
ORI40059
Viivakoodi
Saatavuus
Varastotilanne ja saapuvat
Haluan ilmoituksen, kun tuotetta tulee lisää varastoon
Tuotteen kuvaus
Team Orion 4mm 2S Pro Balance Charge Lead (45cm, 10AWG/20AWG) varaosa RC-autoon.
Onko sinulla kysyttävää tästä RC-osasta? Kysy lisätietoja ja tarkempi sopivuus asiakaspalvelustamme
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 290 x 85 x 10 mm.
Kätevin latauskaapeli kilpaakuille
Liitin
4mm