EFlite EFLUP120703B 120mm x 70mm 3 blade propeller
Hinta
9,95 + toimituskulut
Sis. alv 25.5 %
Määrä
kpl
Varastossa
Myymälä Vaasa0 kpl, vain nouto
Myymälä Vantaa1 kpl heti
Netistä toimitettavissa1 kpl heti
Tilauskoodi
EFLUP120703B
Viivakoodi
Saatavuus
Heti
Varastotilanne ja saapuvat
Tuotteen kuvaus
EFlite EFLUP120703B 120mm x 70mm 3 blade propeller varaosa RC-autoon.
Onko sinulla kysyttävää tästä RC-osasta? Kysy lisätietoja ja tarkempi sopivuus asiakaspalvelustamme
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 100 x 190 x 20 mm.